Javornická 1560,
Rychnov n. Kněžnou

Rezervujte se
online

Zavolejte nám
+420 734 816 024

Napište nám
info@studioluxury.cz

PHIBROWS - tetování obočí

Co je to Microblading Phibrows?

Microblading Phibrows je moderní technika permanentního makeupu pro dosažení přirozeného obočí. Díky vykreslení jednotlivých chloupků, pomocí speciální čepelky do horní vrstvy kůže je tato technika ideální pro Vaše dokonalé obočí. 

Microblading je 2 fázový výkon, tzn., že na perfektní výsledný efekt je zapotřebí nejméně 2 sezení. U mastnější a citlivé pleti je možné, že bude zapotřebí i 3 sezení. 

Používám nejnovější pigmenty formule SUPER, které zaručují, že barva v čase nemění svůj odstín, jak se stává u jiných nekvalitních výrobců. 

Vhodné pro normální a suchou pleť. 

Co je PhiAcademy?

PhiAcademy je největší a nejprestižnější akademie permanentního makeupu na světě, založena Brankem Babicem, který dokázal vytvořit systém pro dokonalé vzdělání v oblasti microbladingu pod značkou PhiBrows. Dnes má akademie ve svém portfoliu kurzy mnoha  oblastí, stovky Masterů po celém světě, tisíce artistů a tisíce studentů. Získat certifikát od PhiAcademy spolu s logem, pod kterým artista může pracovat je velmi náročná záležitost. Artista si musí projít několika levely a získání certifikátu může trvat až půl roku i déle. 

Trvanlivost

Viditelný výsledek je na kůži 12 až 18 měsíců a to v závislosti na typu kůže, imunitě, věku, životním stylu a hlavně následné péči po aplikaci.

Obecně platí pravidlo – čím více mastící se pleť, tím kratší stálost barvy. Stálost pigmentu rovněž ovlivňuje pocení, sluneční záření i solárium. 

Aplikace

Samotný zákrok se skládá z krátké konzultace, kde se posuzuje stav Vaší pokožky, určí se ideální odstín pigmentů a seznámíte se s průběhem celé procedury, která trvá 2-3 hodiny. Poté si obočí předkreslím tužkou a až po té dochází ke schválení tvaru klientkou a následně se přechází k samotnému zákroku, není tedy potřeba se obávat. Máte tedy jistotu, že obočí bude přesně podle Vašich představ. 

Bolestivost zákroku je individuální. Faktory jsou psychická i fyzická kondice, citlivost a menstruace. V druhé fázi se aplikuje lokální anestetikum, které může bolest během aplikace zcela eliminovat. Zákrok probíhá vleže za dodržení veškerých hygienických zásad. 

Finální výsledek

Kůže je kompletně zahojena cca po 28 dnech. Počáteční intenzivní barva během prvních dní vybledne a postupně pak opět tmavne do finální podoby. Výsledek je po kompletním zahojení o 50% bledší a chloupky o 10-15% tenčí než bezprostředně po první aplikaci. Poté je potřebná korekce, která se provádí nejdříve po 4 týdnech, nejpozději však do 3 měsíců od zákroku. 

Péče po aplikaci

Následná péče je 50% úspěšností léčby, a proto má velký význam na konečný vzhled. Nesprávným ošetřením můžete ztratit až 80 % pigmentu. Je tedy nezbytně nutné svědomitě a důsledně dbát na pokyny doporučené následné péče. 

Pro nejlepší zahojení je třeba obočí během 7 až 10 dnů potírat speciální mastí, kterou po zákroku obdržíte. Během 3 až 7 dnů se rána vylupuje v podobě malých šupinek, které se nesmí strhávat! Šupinky musí samovolně odpadnout.

Důležité je vyhýbat se slunečnímu záření, soláriu a nadměrnému máčení pokožky. 

Veškeré infomace Vám budou sděleny znovu během procedury. 

Kontraindkace

 • nachlazení, rýma, ATB (aplikace 14 dní až měsíc po uzdravení)
 • nemoci krve (poruchy srážlivosti krve, zvýšená krvácivost)
 • užívání léku na tzv. ředění krve (vysadit 10 dní před aplikací)
 • alergie na dezinfekci, anestetika a kov
 • zánět spojivek, ječné zrno
 • cukrovka (při těžké dekompenzované cukrovce)
 • při poruše imunity (chemoterapie, nejdříve za 6 měsíců)
 • při zvýšeném nitrožilním tlaku a zánětech očí
 • infekční onemocnění (žloutenka, AIDS)
 • keloidní jizvy (pokud máte sklon k tvorbě keloidních jizev, doporučuji mikropigmentaci neprovádět)
 • kožní onemocnění (lupénka, plísňová onemocnění)
 • mikropigmentace se neprovádí v oblasti mateřských znamének a rozšířených cév
 • osoby psychicky labilní
 • epilepsie
 • dárci krve (1 rok po mikropigmentaci je zakázáno darování krve)
 • těhotné a kojící ženy
 • děti a nezletilé osoby  

Permanetní make-up - AcademyS

Aplikace permanentního make-upu, která podtrhne Vaše rysy a dodá trvalou krásu. Kdykoliv a v jakémkoliv věku.

LASH LIFTING & LASH BOTOX

Unikání procedura po které budou Vaše řasy nádherně zatočené, dlouhé, silné a černé!

Kosmetická ošetření Biologique Recherche

Microneedling PHILINGS

Trápí vás zašedlá a dehydrovaná pokožka, rozšířené póry, jizvičky po akné nebo potřebujete pleť omladit a zmírnit vrásky? Pak je microneedling to nejlepší řešení pro Vás!