Javornická 1560,
Rychnov n. Kněžnou

Rezervujte se
online

Zavolejte nám
+420 734 816 024

Napište nám
info@studioluxury.cz

Permanetní make-up - AcademyS

Co je to Magic Shading?

Stále více populární metoda tetování obočí by Sviatoslav Otchenash. Je to idélní technika pro lidi, kteří si přejí upravit asymetričnost, korigovat tvar či jen zahustit obočí, aby bylo jednosuše dokonalé. Semi permanentní procedura, která vytváří pudrový neboli stínovaný efekt.

Od klasického permanentního makeupu se liší hloubkou aplikace pigmentu do kůže. Zákrok se provádí pomocí velmi tenkých jehel, které se pohybuji jen ve vrchní vrstvě pokožky.

Tato technika je oproti microladingu vhodná pro všechny typy pleti. 

Co je to Classic Eyeliner?

Tato klasická linka nikdy nevyjde z módy. Nádherně zdůraznňuje oči a dělá je projasněnější a krásnější. Je ideální pro moderní ženy, jelikož se nikdy nerozmaže, můžete s nimi pracovat, potápět se, sportovat a linka bude stále dokonalá po několik let. 

Nová technika od Sviatoslava Otchenashe. Linky perfektně kamuflují i vypadané řasy. Oči lze zvýraznit jemným vytečkováním mezi řasami až po výraznější linky, které nahradí líčení očí. Varianta linek se pečlivě předkreslí na dokonale odlíčené oči. Nejoblíbenější je vytvoření jemné linky pouze v řasách, která je určena pro velice přirozený vzhled oka, vytváří iluzi hustých řas a to i v případě, kdy zcela chybí. Je vhodná pro zákaznice s malýma zapadlýma očima, ale především pro ženy, které chtějí oko pouze lehce zvýraznit. 

Co je to Aquarelle Lips?

Ideální technika pro ženy, které chtějí mít stále přirozenou barvu rtů, ale dodat jim dokonalý tvar a tu správnou šťávu. 

Bezkonturová technika, při které se nevykresluje žádná výrazná kontura. Pouze díky této metodě dosáhnete svěžího vzhledu a většího objemu rtů bez ztráty přirozenosti. Permanentním make-upem rtů můžeme upravit tvar i probarvení rtů a tím zlepšit celkový výraz obličeje.

Barva pigmentu se míchá individuálně a i hodně světlý odstín po aplikaci se jeví o dost výraznější. Proto po aplikaci nepropadejte panice a vyčkejte, až se stroupky za cca 4 dny samy sloupnou a barva se tím zjemní. Otok běžně opadá do 2 hodin po aplikaci. Úplné ustálení pigmentu je u rtů o něco delší a to cca 4 až 6 týdnů. Výsledný odstín a sytost barvy lze tedy hodnotit až po uplynutí této doby. 

Co je to AcademyS by Sviatoslav Otchenash?

Nejznámější a nejúspěšnější akademie, která se zabývá klasičtějším PMU. Rty, linky, obočí... nic u této akademie není problém. Navíc tak, že vše je dotaženo k naprosté dokonalosti.

Mít možnost pracovat pod touto značkou znamená pracovat s těmi nejlepšími z celého světa. 

Trvanlivost

Viditelný výsledek je na kůži 12 až 36 měsíců a to v závislosti na typu kůže, imunitě, věku, životním stylu a hlavně následné péči po aplikaci.

Obecně platí pravidlo – čím více mastící se pleť, tím kratší stálost barvy. Stálost pigmentu rovněž ovlivňuje pocení, sluneční záření i solárium. 

Aplikace

Samotný zákrok se skládá z krátké konzultace, kde se posuzuje stav Vaší pokožky, určí se ideální odstín pigmentů a seznámíte se s průběhem celé procedury, která trvá 2-3 hodiny. Poté si obočí(rty nebo linku) předkreslím tužkou a až po té dochází ke schválení tvaru klientkou. Následně se na pokožku použije kvalitní anestetická mast a až pak se přechází k samotnému zákroku, není tedy potřeba se obávat.

Zákrok probíhá vleže za dodržení veškerých hygienických zásad. 

Finální výsledek

Kůže je kompletně zahojena cca po 28 dnech. Počáteční intenzivní barva během prvních dní vybledne a postupně pak opět tmavne do finální podoby. Výsledek je po kompletním zahojení o cca 50% bledší. Poté je potřebná korekce, která se provádí nejdříve po 4 týdnech, nejpozději však do 3 měsíců od zákroku. 

Péče po aplikaci

Následná péče je 50% úspěšností léčby, a proto má velký význam na konečný vzhled. Nesprávným ošetřením můžete ztratit až 80 % pigmentu. Je tedy nezbytně nutné svědomitě a důsledně dbát na pokyny doporučené následné péče. 

Důležité je vyhýbat se slunečnímu záření, soláriu a nadměrnému máčení pokožky. 

Veškeré infomace Vám budou sděleny znovu během procedury. 

Kontraindkace

 • nachlazení, rýma, ATB (aplikace 14 dní až měsíc po uzdravení)
 • nemoci krve (poruchy srážlivosti krve, zvýšená krvácivost)
 • užívání léku na tzv. ředění krve (vysadit 10 dní před aplikací)
 • alergie na dezinfekci, anestetika a kov
 • zánět spojivek, ječné zrno
 • cukrovka (při těžké dekompenzované cukrovce)
 • při poruše imunity (chemoterapie, nejdříve za 6 měsíců)
 • při zvýšeném nitrožilním tlaku a zánětech očí
 • infekční onemocnění (žloutenka, AIDS)
 • keloidní jizvy (pokud máte sklon k tvorbě keloidních jizev, doporučuji mikropigmentaci neprovádět)
 • kožní onemocnění (lupénka, plísňová onemocnění)
 • mikropigmentace se neprovádí v oblasti mateřských znamének a rozšířených cév
 • osoby psychicky labilní
 • epilepsie
 • dárci krve (1 rok po mikropigmentaci je zakázáno darování krve)
 • těhotné a kojící ženy
 • děti a nezletilé osoby  

PHIBROWS - tetování obočí

Ačkoliv správně vytvořený microblading není na první pohled vidět, absolutně změní výraz nositelky. Pohled se rozzáří, žena omládne a lidé jen nevěřícně koukají.

LASH LIFTING & LASH BOTOX

Unikání procedura po které budou Vaše řasy nádherně zatočené, dlouhé, silné a černé!

Kosmetická ošetření Biologique Recherche

Microneedling PHILINGS

Trápí vás zašedlá a dehydrovaná pokožka, rozšířené póry, jizvičky po akné nebo potřebujete pleť omladit a zmírnit vrásky? Pak je microneedling to nejlepší řešení pro Vás!