Javornická 1560,
Rychnov n. Kněžnou

Rezervujte se
online

Zavolejte nám
+420 734 816 024

Napište nám
info@studioluxury.cz

Microneedling PHILINGS

Trápí vás zašedlá a dehydrovaná pokožka, rozšířené póry, jizvičky po akné nebo potřebujete pleť omladit a zmírnit vrásky? Pak je microneedling to nejlepší řešení pro Vás! 

Microneedling je nová generace neinvazivní mezoterapie, které pomáhá jak s redukcí vrásek nebo zpevněním kontur obličeje, ale samozřejmně i mnoho dalšího. Snižuje také viditelnost jizev, strií a pomáhá i se zvýšenou pigmentací. To vše díky tomu, že microneedling aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu a spouští tak omlazující procesy v pokožce.

Tato procedura je založena na samoregenerační schopnosti pokožky. Kdy mikrojehličky pronikají kolmo do pokožky a vytváří v hlubších vrstvách mikrotraumata neboli drobné mikrokanálky, která stimulují tvorbu kolagenu a elastinu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka.

Do těchto mikrokanálků jsou během ošetření vpravována speciální séra na bázi kyseliny hyaluronové, samozřejmně obohacené o další aktívní látky a vitamíny dle řešeného problému. Phi lings je microneedling 3.generace takže kanálky zůstanou otevřené ještě 2 dny pro maximální naplnění kanálků aktivními látkami.

Po ošetření je pokožka zarudlá jako po delším vystavení slunci. Zarudnutí přetrvává zhruba 12-48h. Vnitřní proces obnovy kůže ale probíhá další čtyři až šest měsíců, během nichž v dermis pokračuje tvorba nového kolagenu.

V závislosti na vašem věku, počtu a hloubce vrásek anebo jizev a také na tloušťce vaší kůže je zapotřebí několika sezení mikrojehličkování. Na vrásky obvykle stačí dvě až tři ošetření v rozmezí 2 až 3 týdnů, hluboké vrásky a hluboké jizvičky budou obecně vyžadovat více procedur. 

  • posílení tvorby kolagenu a elastinu
  • sjednocení barevného odstínu pleti
  • zpevnění a zesílení kůže
  • omlazení a vypnutí kůže
  • posílení hydratace a výživy
  • ošetření nezánětlivého akné
  • řešení hyperpigmentace
  • řešení vypadávání vlasů
  • zlepšení vzhledu jizev a strií

PHIBROWS - tetování obočí

Ačkoliv správně vytvořený microblading není na první pohled vidět, absolutně změní výraz nositelky. Pohled se rozzáří, žena omládne a lidé jen nevěřícně koukají.

Permanetní make-up - AcademyS

Aplikace permanentního make-upu, která podtrhne Vaše rysy a dodá trvalou krásu. Kdykoliv a v jakémkoliv věku.

LASH LIFTING & LASH BOTOX

Unikání procedura po které budou Vaše řasy nádherně zatočené, dlouhé, silné a černé!

Kosmetická ošetření Biologique Recherche